Bina ve Merdiven Temizliği

BİNA VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Gaziantep Temizlik olarak daima kaliteye önem veren bir firma olduk. Bu sebeple standartlara uygun malzeme, profesyonel ekip ve gelişmiş ekipman parkurumuzla birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Gaziantep Bina Temizliği hizmeti de veren firmamızda ekibimizde bulunan tüm personeller sigortalıdır. Binanızda yaşanacak herhangi bir iş kazası sebebiyle bina sakinleri veya bina yöneticisi sorumlu tutulmamaktadır. Kapıcılara ödenen yüksek ücrete rağmen binanın tam anlamıyla temiz olmaması, kullanılan temizlik malzemelerinin ucuz olması gibi sebeplerden ötürü bina temizlik işlemlerini bir profesyonele bırakmanız en doğrusu olacaktır. Özellikle temiz ev için temiz apartmana sahip olma kuralının geçerli olduğunu unutmayın. Gaziantep Temizlik olarak yaptığımız her işte kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem verdik. Bugüne dek binlerce binanın temizliğini yapan firmamız, geri dönüşlerini doğru analiz ederek daha iyi olmak adına çalışmaktadır.

 

Gaziantep Bina Temizliği konusunda çözüm arıyorsanız hemen Gaziantep Temizlik’i arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Size göndereceğimiz eksper aracılığıyla binanızın detaylı raporunu alacak olan temizlik personelimiz, tam hijyen sağlamak adına çalışacaktır. Özensiz ve baştan savma temizlik işlerinden sıkıldıysanız ve artık binanızın temizliğini tam anlamıyla sağlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizin için tüm binayı bodrumdan çatıya dek tertemiz hale getiriyoruz. Asansör temizlemesi, dış kapı silinmesi, merdivenlerin temizliği, genel süpürme ve ıslak paspaslama işlemi, gerektiğinde binanın komple yıkanması, kapı veya posta kutularına yapıştırılan etiketlerin sökülmesi gibi hizmetleri sorunsuz bir şekilde size sunuyoruz. Bina temizliğinize dahil olarak bahçe temizliğiniz de yapılmaktadır. Periyodik olarak çöplerin toplanması işlemini de gerçekleştiriyoruz.

Gaziantep Temizlik kurulduğu günden bu yana Gaziantep ve çevre illerinde tercih edilen, marka haline dönüşmüş bir firmadır. Bunun ana sebebi de müşteri memnuniyetidir. Fiyatı düşürmek amacıyla temizlik ürünlerinde ucuza kaçmadığımız gibi tüm personelimizin sertifikalı olmasına da özen gösteriyoruz. Gaziantep Bina Temizliği konusunda tüm Gazianteplilere profesyonel hizmet sunuyoruz. Binanızı tertemiz tutmakla birlikte tüm ailelerin sağlığı için çalışmaktayız. Temizlik sonrası tüm binanın parfümlenme işlemi yapılarak, temizlik ürünlerine ait farklı kokuların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. TSE kalitesine uygun temizlik malzemesi kullanarak insan ve çevre sağlığını risk etmiyoruz.

diyarbakır temizlik şirketleri