Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Çeyrek asıra varan tecrübesiyle Gaziantep Temizlik hijyene dair standartlarınızı değiştirmektedir. Gaziantep bölgesinde verdiğimiz temizlik hizmetleriyle referanslarımızı yükselttik. Gaziantep Ev Temizliği hizmetinde de kalite politikamız neticesinde en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız. İşinde uzman ekibimizle birlikte evinizin tam hijyene ulaşmasını amaçlıyoruz. Ev temizliği hem hastalıklardan korunma adına hem de psikolojik olarak iyi hissetmeniz için en temel temizlik hizmetlerimizden biridir. Ekonomik fiyatlandırmalarla kaliteli hizmet verirken %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak adına çaba gösteriyoruz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize yüksek standartta temizlik çözümleri sunduk.

Gaziantep Ev Temizliği hizmetinde çalışan ekibimiz alanında eğitimli ve profesyonel çalışan personellerden oluşmuştur. Ev temizliği için kullandığımız tüm ekipmanlarımızı teknolojinin gelişmesiyle yeniliyor ve daha kaliteli hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz.

DİP KÖŞE TEMİZLİK
Evinizin pencerelerinden tuvaletine kadar tüm alanlarının temizlenme işlemine “dip köşe temizlik” adını veriyoruz. Sizler ailenizle vakit geçirirken, evinizin tüm temizlik ihtiyacını gideriyoruz. Sizin için uyguladığımız çözümlerde TSE standartlarına uygun temizlik ürünleri kullanmaktayız. Gaziantep Ev Temizliği konusunda aramanız durumunda ekibimiz sizi ziyaret edecek ve evinizin detaylı raporlaması yapılacaktır. Bu sayede var olan yüzeyleriniz, odalarınız, salonunuz ve diğer ev bölümlerinizin durumu hakkında tam bilgili bir ekiple size hizmet veriyoruz. Size tahsis edilen ekip en az iki kişilik ekipten oluşmaktadır. Bu sayede hem hızlı hem de gözden kaçmayacak şekilde temizlik hizmet verilmektedir.

BANYO VE TUVALET TEMİZLİĞİ
Tuvalet ve banyolar özel olarak temizlenmesi gereken ve hijyenin üst düzey tutulması gereken ev bölümleridir. Özellikle parazit ve mikrop yönünden zengin olan bu bölgelerin dezenfekte edilmesi ve standartlara uygun temizlik malzemeleriyle temizlenmesini sağlıyoruz. Lavabo, tuvalet ve banyonuzdaki kalıcı lekenmeleri çıkartmak adına da çalışmaktayız. Banyo ve tuvalette yer alan dolapların tamamen temizlenmesini sağlıyoruz.

ODA VE SALON TEMİZLİĞİ
Kurumsal olarak hizmet veren firmamızda oda ve salonlar için ayrı ekipmanlar kullanılmaktadır. Odada bulunan eşyaların temizliği ve zeminine uygun malzemeyle temizlenmesi sağlanır. Evin en çok kullanılan alanlarında aynı malzeme bir kereden fazla kullanılmayarak hijyenik bir şekilde çalışılmaktadır.

diyarbakır temizlik şirketleri