Kurum Temizliği

Kurumsal kimliğiyle kısa sürede markalaşmış olan Gaziantep Temizlik kaliteli temizlik hizmeti için çözüm ortaklığı sunmaktadır. Sizin ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Gaziantep Kurum Temizliği hizmetinde de profesyonel ve kaliteli hizmet vermek adına çalışıyoruz. Fabrika, okul, hastane, alışveriş merkezi veya iş yeri gibi alanların hijyenik olması adına çalışmalar yürütüyoruz. Gaziantep Temizlik olarak işini ciddiye alan ve eğitimli personellerden oluşan bir ekipten oluşmaktayız.

GÜNLÜK TEMİZLİK
Gaziantep Kurum Temizliği hizmetinde en çok tercih edilen hizmet şeklidir. Özellikle şirketlerde mesai sonunda temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Masaların temizlenmesi, atıkların toplanması ve atılması, toz temizliği, ıslak alanların temizliği, paspas atımı gibi günlük rutin temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Yeni gün için mesaiye başlayacak çalışanlarınız tertemiz bir ortamda işe başlar.

 

HAFTALIK TEMİZLİK
Gaziantep Temizlik olarak tüm müşterilerimize alternatif çözümler sunmak adına çalışmaktayız. Temizlik hizmetinizi günlük, haftalık veya aylık olarak alabilirsiniz. Haftalık çözümde özellikle temizlik işlemleri izin günlerinde yapılmaktadır. Günlük temizlikte yapılan tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi ardından genel olarak tüm alanların temizlenmesi sağlanmaktadır. Haftalık olarak bilgisayar temizliği, masa temizliği, pencereler, duvarda asılı araçlar ve kalorifer gibi alanların silinme ve temizlenme işlemi gerçekleştirilir.

Gaziantep Kurum Temizliği insan sağlığı için de önemlidir. Öncelikle sürekli hijyenik alanda çalışmak motivasyonu arttıran ve çalışılan şirkete güven oluşmasını sağlayan bir durumdur. Ekstra olarak çalışanlarınızın tozdan veya mikroptan hasta olup işe gelememe gibi durumlarını ortadan kaldırmak için onlara temiz alan sunmak önemlidir. Periyodik temizlik hizmetleriyle birlikte Gaziantep Temizlik kaliteli bir şekilde işlerinizi çözüme ulaştırır. Kurum temizliği adına ekipmanlarımızı sürekli yeniliyor ve ekibimizi bu konuda sertifikaya sahip eğitimli kişilerden seçiyoruz. Kullandığımız kimyasal temizlik ürünlerinin TSE standartlarında olmasına dikkat ediyoruz. Tam anlamıyla hijyen adına yaptığımız çalışmalar için aramanız halinde size rapor çıkarması adına eksper gönderiyoruz. Bu sayede kurumunuzdaki tüm detaylara hakim olarak, işi bilerek temizliği yapıyoruz. Çalışanlarınıza ve misafirlerinize daha temiz bir alan sunmak istiyorsanız hemen bizi arayarak kurumsal temizlik hizmeti alabilirsiniz. Sizin için en kaliteli temizliği profesyonel bir şekilde gerçekleştirelim.

diyarbakır temizlik şirketleri